O firmie
Klienci
Certyfikaty
Nawiąż współpracę
O nas
Aktywizacja społeczna

Leżę i Pracuję jest pierwszą agencją marketingową, która powstała po to, by dać pracę osobom z niepełnosprawnością ruchową. Projektujemy kampanie promocyjne i społeczne, strategie marek, koncepcje kreatywne, komunikacje, identyfikację wizualną, strony www. Prowadzimy szkolenia i konsultacje w zakresie marketingu wartości, ale również savoir vivre wobec Osób z niepełnosprawnością. Leżąc, stawiamy na nogi marketing firm i organizacji, budujemy ich promocję i silną pozycję na rynku. W naszym zespole pracują osoby z niepełnosprawnością ruchową, w tym osoby z uszkodzeniem rdzenia kręgowego (URK), osoby z rdzeniowym zanikiem mięśni (SMA) oraz mózgowym porażeniem dziecięcym (MPD). Swoją ofertę kierujemy do firm, organizacji pozarządowych i instytucji publicznych.

Nasze SDGs
- Wzrost gospodarczy i godna praca
- Innowacyjność, przemysł, infrastruktura
- Mniej nierówności
#PozytywnyWpływ i #Wizja

Jesteśmy przykładem przedsiębiorstwa społecznego, czyli organizacji, która wykorzystuje mechanizmy rynkowe do rozwiązywania problemów społecznych, np. poprzez zatrudnianie osób z grup defaworyzowanych.

Jako Fundacja Leżę i Pracuję mamy misję, by pokazać, że wszyscy jesteśmy pełnoprawnymi pracownikami. I sami jesteśmy tego najlepszym dowodem. Odczarowujemy niepełnosprawność, opowiadając o naszej codzienności w licznych wystąpieniach wywiadach i social mediach. Tworzymy innowacje społeczne (startup społeczny Zdalniacy, który powstał, by skalować nasze know-how www.zdalniacy.com) i łamiemy stereotypy (tworząc Wheelkathon – maraton innowacji dla osób z niepełnosprawnościami www.wheelkathon.pl).

Z kim współpracujemy

Fundacja Fundusz Współpracy, Huawei Polska, Pilkington, Polska Grupa Farmaceutyczna SA, Fundacja Orlen, Fundacja PFR, Ambra Sp. z o.o. (Grupa Eurocash), Urtica Sp. z o.o., Królowie Sedesów, Biuromax Sp. z o.o., Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach, Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie.

Firma Leżę i Pracuję otrzymała wyróżnienia w ramach poniższych obszarów:
jakość produktów lub usług
zaangażowanie w sprawy lokalnej społeczności i pomoc potrzebującym