Dobry Rynek

Witamy Cię w wirtualnej przestrzeni stworzonej dla firm odpowiadających na aktualne wyzwania społeczne.

 

Poznaj nas i dowiedz się, jak powstała platforma #DobryRynek

Dobry Rynek to platforma, którą stworzyliśmy z myślą o firmach, które w zrównoważony sposób wykorzystują dostępne zasoby, są bliskie środowiskowej neutralności, a ich oferta i sposób działania jest odpowiedzią na aktualne wyzwania społeczne.

Pomysł wyrósł z prostego stwierdzenia, że każda z tych firm potrzebuje klientów, by przetrwać na rynku i się rozwijać. Klienci z kolei cenią swój czas i nie chcą go tracić na internetowy research. Platforma ich w tym wyręcza, skupiając w jednym miejscu wszystkie te firmy, które są #WarteUwagi. Dla samych firm oznacza to, że będąc tu obecne, mają szanse pozyskać nowych klientów.

Stworzyliśmy w 100% darmową platformę, oferując firmom bezpłatny kanał promocji. To wyjątkowe miejsce i dlatego dbając o nie, zadajemy każdej firmie, która chce się tu znaleźć, kilka pytań dotykających sedna ich działalności, filozofii działania i wartości, na których zbudowano markę.

Dzięki temu budujemy zaufanie klientów, zarówno do samej firmy, jak i do Dobrego Rynku.

Projekt Dobry Rynek to autorska inicjatywa Fundacji Fundusz Współpracy wspierana od samego początku przez prof. Bolesława Roka z Akademii Leona Koźmińskiego oraz firmę Better/Goodbrand.